×
TUR
KAYÜ Anasayfa
Kurullar ve Komisyonlar
Kurullar ve Komisyonlar
YÜKSEKOKUL KURULU
YÜKSEKOKUL YÖNETİM KURULU
STRATEJİK PLAN HAZIRLAMA KOMİSYONU
STRATEJİK PLANLAMA EKİBİ
Üye
Öğr. Gör. Dr. Sermed DOĞAN
Üye
KALİTE KOMİSYONU
KALİTE ELÇİLERİ LİSTESİ
İŞLETME YÖNETİMİ PROGRAMI İNTİBAK KOMİSYONU
Başkan
Öğr. Gör. Tülay MUĞALOĞLU
Başkan
ADALET PROGRAMI İNTİBAK KOMİSYONU
Başkan
Öğr. Gör. Müberra ÇAKMAK ÇELİK
Başkan
SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI İNTİBAK KOMİSYONU
Başkan
Öğr. Gör. Seda ÇOLAK
Başkan
SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI İNTİBAK KOMİSYONU
Başkan
Öğr. Gör. Dr. Özge ÜSTÜN
Başkan
DIŞ TİCARET PROGRAMI İNTİBAK KOMİSYONU
Başkan
Doç. Dr. Sevgi SÜMERLİ SARIGÜL
Başkan
İŞLETME YÖNETİMİ PROGRAMI STAJ KOMİSYONU
SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI STAJ KOMİSYONU
Başkan
Öğr. Gör. Seda ÇOLAK
Başkan
BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMI STAJ KOMİSYONU
Başkan
Dr. Öğr. Üy. Merve ÜNLÜ ASLAN
Başkan
ÇOCUK GELİŞİMİ PROGRAMI STAJ KOMİSYONU
Üye
Dr. Öğr. Üy. Merve ÜNLÜ ASLAN
Üye
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMI STAJ KOMİSYONU
Başkan
Dr. Öğr. Üy. Merve ÜNLÜ ASLAN
Başkan
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI STAJ KOMİSYONU
Başkan
Dr. Öğr. Üy. Merve ÜNLÜ ASLAN
Başkan
DIŞ TİCARET PROGRAMI STAJ KOMİSYONU
Başkan
Doç. Dr. Sevgi SÜMERLİ SARIGÜL
Başkan
SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI UYGULAMALI DERS KOMİSYONU
Başkan
Öğr. Gör. Dr. Mustafa ERBİR
Başkan
ADALET PROGRAMI UYGULAMALI DERS KOMİSYONU
Başkan
Öğr. Gör. Müberra ÇAKMAK ÇELİK
Başkan
ENGELLİ ÖĞRENCİ BİRİM TEMSİLCİSİ
Temsilci
Öğr. Gör. Selda ALKAN
Temsilci
Komisyon Üyeleri
ENGELSİZ KAMPÜS BİRİM TEMSİLCİSİ
Öğr. Gör. S. Kaan ALTINKAYNAK
Komisyon Üyeleri
MEZUN ÖĞRENCİ KOMİSYONU
Başkan
Öğr. Gör. Tülay MUĞALOĞLU
Başkan
MEZUNİYET KOMİSYONU
BURS DEĞERLENDİRME KOMİSYONU
AKADEMİK TEŞVİK KOMİSYONU
YÖNETİM VE ORGANİZASYON BÖLÜMÜ AKADEMİK PERFORMANS DEĞERLENDİRME KOMİSYONU
Başkan
Dr. Öğr. Üy. Merve ÜNLÜ ASLAN
Başkan
HUKUK BÖLÜMÜ AKADEMİK PERFORMANS DEĞERLENDİRME KOMİSYONU
Başkan
Öğr. Gör. Müberra ÇAKMAK ÇELİK
Başkan
SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ BÖLÜMÜ AKADEMİK PERFORMANS DEĞERLENDİRME KOMİSYONU
Başkan
Öğr. Gör. Seda ÇOLAK
Başkan
DIŞ TİCARET BÖLÜMÜ AKADEMİK PERFORMANS DEĞERLENDİRME KOMİSYONU
Başkan
Prof. Dr. Betül ALTAY TOPÇU
Başkan
SOSYO KÜLTÜREL FAALİYETLER KOMİSYONU
BİRİM ERASMUS KOORDİNATÖRÜ
Koordinatör
Dr. Öğr. Üy. Mehmet Erkan SOYKAN
Koordinatör
Komisyon Üyeleri
İŞLETME YÖNETİMİ PROGRAMI ERASMUS KOORDİNATÖRÜ
Koordinatör
Dr. Öğr. Üy. Mehmet Erkan SOYKAN
Koordinatör
Komisyon Üyeleri
SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI ERASMUS KOORDİNATÖRÜ
Koordinatör
Öğr. Gör. Dr. Mustafa ERBİR
Koordinatör
Komisyon Üyeleri
ADALET PROGRAMI ERASMUS KOORDİNATÖRÜ
Koordinatör
Öğr. Gör. Selda ALKAN
Koordinatör
Komisyon Üyeleri
SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI ERASMUS KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Koordinatör
Öğr. Gör. Emre GÜNEŞ
Koordinatör
Komisyon Üyeleri
DIŞ TİCARET PROGRAMI ERASMUS KOORDİNATÖRÜ
Koordinatör
Dr. Öğr. Üy. Selma BÜYÜKKANTARCI TOLGAY
Koordinatör
Komisyon Üyeleri
MESLEK YÜKSEKOKULU BOLOGNA TEMSİLCİSİ
Temsilci
Öğr. Gör. Nagihan KANTARCI
Temsilci
Komisyon Üyeleri
İŞLETME YÖNETİMİ PROGRAMI BOLOGNA TEMSİLCİSİ
Temsilci
Dr. Öğr. Üy. Mehmet Erkan SOYKAN
Temsilci
Komisyon Üyeleri
SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI BOLOGNA TEMSİLCİSİ
Temsilci
Öğr. Gör. Dr. Mustafa ERBİR
Temsilci
Komisyon Üyeleri
SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI BOLOGNA TEMSİLCİSİ
Temsilci
Öğr. Gör. Seda ÇOLAK
Temsilci
Komisyon Üyeleri
ADALET PROGRAMI BOLOGNA TEMSİLCİSİ
Temsilci
Öğr. Gör. Hasan KOÇYİĞİT
Temsilci
Komisyon Üyeleri
DIŞ TİCARET PROGRAMI BOLOGNA TEMSİLCİSİ
Temsilci
Prof. Dr. Betül ALTAY TOPÇU
Temsilci
Komisyon Üyeleri
İŞLETME YÖNETİMİ PROGRAMI KATALOG SORUMLUSU
Temsilci
Öğr. Gör. Nagihan KANTARCI
Temsilci
Komisyon Üyeleri
SAĞLIK KURUMLARI İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI KATALOG SORUMLUSU
Temsilci
Öğr. Gör. Dr. Sermed DOĞAN
Temsilci
Komisyon Üyeleri
SİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ PROGRAMI KATALOG SORUMLUSU
Temsilci
Öğr. Gör. Elif ÜZEL
Temsilci
Komisyon Üyeleri
ADALET PROGRAMI KATALOG SORUMLUSU
Temsilci
Öğr. Gör. Selda ALKAN
Temsilci
Komisyon Üyeleri
DIŞ TİCARET PROGRAMI KATALOG SORUMLUSU
Temsilci
Prof. Dr. Betül ALTAY TOPÇU
Temsilci
Komisyon Üyeleri
PAZARLAMA PROGRAMI STAJ KOMİSYONU
Başkan
Dr. Öğr. Üy. Merve ÜNLÜ ASLAN
Başkan
MAHKEME BÜRO HİZMETLERİ PROGRAMI İNTİBAK KOMİSYONU
Başkan
Öğr. Gör. Selda ALKAN
Başkan
MAHKEME BÜRO HİZMETLERİ PROGRAMI AKADEMİK PERFORMANS DEĞERLENDİRME KOMİSYONU
Başkan
Öğr. Gör. Selda ALKAN
Başkan
MAHKEME BÜRO HİZMETLERİ PROGRMI ERASMUS KOORDİNATÖRÜ
Koordinatör
Öğr. Gör. Müberra ÇAKMAK ÇELİK
Koordinatör
Komisyon Üyeleri
MAHKEME BÜRO HİZMETLERİ PROGRAMI BOLOGNA TEMSİLCİSİ
Temsilci
Öğr. Gör. Hasan KOÇYİĞİT
Temsilci
Komisyon Üyeleri
MAHKEME BÜRO HİZMETLERİ PROGRAMI KATALOG SORUMLUSU
Temsilci
Öğr. Gör. Selda ALKAN
Temsilci
Komisyon Üyeleri
MAHKEME BÜRO HİZMETLERİ PROGRAMI MESLEKİ EĞİTİM UYGULAMASI KOMİSYONU
Başkan
Öğr. Gör. Selda ALKAN
Başkan
ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME KOMİSYONU
Başkan
Doç. Dr. Sevgi SÜMERLİ SARIGÜL
Başkan